Головна / Доступ до публічної інформації / Порядок складення та подання запитів на інформацію

Порядок складення та подання запитів на інформацію

19.08.2011 14:29

 

                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                        Наказ Мінагрополітики України
                                                                                  «11» серпня 2011 р. № 397
                       
 
ПОРЯДОК
складення та подання запитів на інформацію
 
1. Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» з метою створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.
2. Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об'єднанням громадян без статусу юридичної особи Міністерству аграрної політики та продовольства України в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, телефаксом або по телефону.
3. Для подання письмового запиту запитувач може отримати Форму запиту на інформацію у відповідальному структурному підрозділі Мінагрополітики України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, або роздрукувати її з веб-сайту міністерства.
4. Запит на інформацію може бути подано особисто до відповідального структурного підрозділу Мінагрополітики України з 9.00 до 18.00, у п'ятницю з 9.00 до 16.45, крім вихідних та святкових днів.
5. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює працівник відповідального структурного підрозділу із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, контактного телефону в запиті та надає копію запиту особі, яка його подала.
6. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інформації, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.
 
 
________________________
 
© 1997–2011 Міністерство аграрної політики та продовольства України 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 24           

Усі права на матеріали, що знаходяться на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України. При будь-якому використанні матеріалів сайта, гіперпосилання на www.minagro.gov.ua обов'язкове